Wine, Coffee & Tea BarPosedenie s výhľadom na jazero

Vychutnajte si skvelú kávu v príjemnom prostredí s výhľadom na Slnečné jazerá. Náš Wine, Coffee & Tea bar ponúka neopakovateľnú atmosféru. Bar má kapacitu až 140 osôb a jeho súčasťou je aj tanečný parket, ktorý robí z tohto priestoru ideálne miesto na večernú zábavu. Moderný dizajn a pohodlné sedenie je ideálne aj na pracovné stretnutia a meetingy.


Súkromný prenájom a meeting room

Pokiaľ ste však menšia skupina ľudí, ponúkame tiež možnosť rezervácie oddelených salónikov, ktoré je možné oddeliť pohyblivou sklenenou stenou. Tieto salóniky majú kapacitu 30 osôb a majú súkromný prístup na vonkajšiu terasu. V priestoroch Wine, Coffee & Tea baru je možné umiestniť aj DJ-a, fotokútik a iné aktivity podľa potreby. Taktiež je tu možné servírovať plnohodnotnú stravu alebo menšie občerstvenie.


Bowling bar

V rámci Wine, Coffee & Tea baru nájdete aj zrekonštruovaný priestor bowling baru, kde sa nachádzajú 2 bowlingové dráhy a vlastné sedenie. Bowlingová časť je od zvyšku baru oddelené sklenenou stenou, ktorá poskytuje súkromie počas hry. Rezerváciu dráh je možné vytvoriť na hotelovej recepcií. V prípade rezervácie celého Wine, Coffe & Tea baru sú bowlingové dráhy zahrnuté v cene prenájmu.


Ing. Stela Kakašová

kakasova
Mobil: +421 904 543 513
E-mail: kakasova@hotelsenec.sk

Juraj Matisek

matisek
Mobil: +421 911 919 604
E-mail: matisek@hotelsenec.skRezervácie