Eventy a teambuildingyU nás to prenájmom priestorov nekončí

Firemný teambuilding alebo zábava s kolegami po celodennom školení. U nás je možností hneď niekoľko. Vyberte si tému, ktorá vás zaujme a my sa postaráme o všetko ostatné. Vytvoríme program s príbehom, ktorý bude kopírovať presne vami zadané ciele. Naši „evenťáci“ sa nezľaknú žiadnej výzvy.


Boutique Events by Trinityhotels – tak trochu iná "eventovka"

Máme vlastnú eventovú agentúru pre naše hotely zo siete Trinity. Pretože poznať hotel, personál a mať všetko pod palcom, je základ hladkého priebehu každého podujatia. Ponúkame eventy šité na mieru do našich hotelov. Žijeme eventami a každý event, ktorý máme v ponuke sme si aj sami zažili a vyskúšali.Kreatívne tematické teambuildingy

Nechajte sa vytrhnúť z každodennej rutiny. Podporte svoj tím, budujte spoluprácu a cez spoločné zážitky si dodajte energiu do ďalšej práce. Ponúkame tematické teambuildingy ako napríklad rôzne športové a "crazy" hry na vode, retro športové hry, adrenalínové zážitky a podobne. Taktiež je náš areál ideálny pre tzv. Family day.


Tematické večierky

Pripravíme vám firemný večierok, slávnostný galavečer alebo after párty po celodennom športovom teambuildingu. V našom hotely máme prispôsobené priestory na akékoľvek podujatie. Od súkromnej kinosály, či bowling baru pre menšie skupiny až po najväčšiu kongresovú miestnosť SUN s možnosťou umiestnenia pódia, techniky a mnohých ďalších atrakcií.
Kongresy a prenájmy priestorov

Ing. Stela Kakašová

kakasova
Mobil: +421 904 543 513
E-mail: kakasova@hotelsenec.sk

Kongresy a prenájmy priestorov

Juraj Matisek

matisek
Mobil: +421 911 919 604
E-mail: matisek@hotelsenec.sk


Rezervácie