Hodnotenia našich hostí

Oľga
18.09.2023
Dobrý deň p. Oľga, veľmi pekne ďakujeme za to, že ste si našli čas a podelili sa o Vaše hodnotenie s nami. Sme radi, že pobyt v našom hoteli bol pre Vás príjemným zážitkom. Samozrejme, budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme zabezpečili Vaše budúce pobyty k Vašej plnej spokojnosti. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Tešíme sa, že Vás budeme môcť čoskoro privítať. S pozdravom, Mgr. Dominika Parajková. Hotel Senec.
Polakevič F.
18.09.2023
Výborný po všetkých stránkach.
Dobrý deň p. Polakevič, veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že s našimi službami ste boli spokojný. Bude nám cťou Vás znova privítať u nás Hoteli Senec. Veríme, že Vaša spokojnosť s našimi službami bude pretrvávať. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce. S pozdravom, Mgr. Dominika Parajková, Hotel Senec.
Zuzana
13.09.2023
Celkově musíme hodnotit vše kladně. Užívala jsem si poslední dny prázdnin s dcerami (7 a 14 let) u Vás poprvé a myslím, že ne naposledy. Byly jsme nadšené ze všeho - z ubytování, animátorů, z výborného jídla, programu... Nemám jedinou výtku :-)
Dobrý deň pani Zuzana, veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že s našimi službami ste boli spokojná. Veríme, že ste si u nás oddýchli aj sa zabavili. Nesmierne nás teší Vaša spokojnosť so stravou, ubytovaním a s animačným programom. Veríme, že Váš pozitívny zážitok z dovolenky si uchováte vo svojej mysli čo najdlhšie. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce. S pozdravom, Mgr. Dominika Parajková, Hotel Senec
Lucia
13.09.2023
Pobyt vo Vašom hoteli hodnotíme veľmi pozitívne. Páčil sa nám bazén vo vonkajšom areáli. Trochu sme boli sklamaní, že v deň príchodu kvôli akciám bol úplne uzatvorený vonkajší areál a aj obsadené bowlingové dráhy, a tak sme nemali kam ísť - auqapark nás nelákal ani sme tam počas pobyt vôbec neboli. Masáž bola úžasná a ďakujeme pracovníkom za skvelý zážitok. Jedlo na večeri bolo výborné, jeden deň sme mali bufetové stoly, druhý deň zas sme si mohli vybrať z jedálneho lístka.
Dobrý deň pani Jakubcakova, veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že s našimi službami ste boli spokojná. Uzatvorenie areálu sme naším klientom, komunikovali predom. Mrzí nás, že v deň príchodu ste boli limitovaný vstupom do areálu. Však okrem obmedzenia vstupu do areálu v deň príchodu Vám bol areál prístupný počas nadchádzajúcich dní. Veríme, že ste si u nás napriek tomuto oddýchli. Budeme sa na Vás tešiť aj nabudúce. S pozdravom, Mgr. Dominika Parajková, Hotel Senec,
Dana F.
12.09.2023
Podla mojich deti dovolenka bola nezabudnutelna. Je to uz 2 tyzdne co sme odysli a pesnicky a mena kamaratov opakuju stale. Naplanovali si Sitno ako dalsiu zastavku.
Dobrý deň pani F., veľmi pekne ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že s našimi službami ste boli spokojná a dúfame že ste si dovolenku užili. Čo sa týka promovania aktivít počas daždivých dní. V rámci animácií sa snažíme program prioritne orientovať do exteriéru hotela. Však počasie neovplyvníme. Animačné aktivity počas upršaného počasia sú poväčšine totožné, ako počas pekného počasia. Samozrejme ak nejde o aktivity vo vode alebo streľbu z luku a podobne nebezpečné aktivity pre interiér, vtedy sú k dispozícií iné alternatívne aktivity. Ak sa zmení počasie v priebehu dňa tak je o zmene programu prioritne informovaná recepcia hotela a minime . K dispozícií máme program na televízore na recepcii, kde je uverejnená vždy aktuálna (slnečná/daždivá verzia) animačného programu. Štandardne sa promuje animačný program na rannom a večernom prome. Počas dňa je však nereálne oznámiť všetkým naším hosťom zmenu programu, nakoľko sa náhla zmena programu ohlasuje na mikrofón v areáli a následne sa aktivity presúvajú do interiéru hotela, podľa animačného programu. V rámci letnej sezóny ponechávame daždivú verziu animačného programu stabilne na nástenke, na recepcií hotela. Do budúcna sa pokúsime vymyslieť lepší systém oznamovania náhlej zmeny v programe. Vážime si Vašu spätnú väzbu. Budeme radi, keď ku nám opätovne zavítate. S pozdravom, Mgr. Dominika Parajková, Hotel Senec.
<< Predošlé | Ďaľšie >>
Rezervovať