Trinity kartaTrinity karta

V TRINITY si vážime Vašu vernosť. Práve preto 1 členstvo v TRINITY club obsahuje 3 typy elektronickej TRINITY karty, ďalej len E – TRINITY karty. Typ E – TRINITY karty závisí od pravidelnosti Vašich návštev, respektíve od výšky účtu transakcií na Vašej E – TRINITY karte za posledné 2 roky

Trinity karta - ilustračné foto


Typ E-TRINITY karty Výška transakcií
za posledné 2 roky €
Výška zľavy Možnosť vymieňať
body za služby
VIP Benefity
TRINITY club SILVER 0 - 2999 7% áno nie
TRINITY club GOLD 3000 - 9999 10% áno nie
TRINITY club VIP 10000 - viac 10% áno áno


E - TRINITY karta - TRINITY club SILVER

Držiteľom E - TRINITY karty - TRINITY club SILVER sa stávate v okamihu registrácie do Trinity clubu. Od registrácie máte možnosť zakúpenia pobytu so zľavou vo výške 7% zo všetkých platných cien ubytovania a pobytových balíkov v jednom z hotelov TRINITY.

Zľava vo výške 7% Vám zostáva, pokiaľ u nás miniete v priebehu 2 rokov od 0€ do 2999€. Každá transakcia sa anuluje po 2 rokoch od jej pripísania na E - TRINITY kartu. Každým minutým eurom získavate na Vašu vernostnú E – TRINITY kartu 1 bod. Body je možné vymieňať za služby a benefity či už pri rezervácii pobytu alebo počas pobytu v hoteloch TRINITY. Body sa anulujú každé dva roky od ich pripísania na E – TRINITY kartu. TRINITY club Silver nezahŕňa VIP Benefity.


E – TRINITY karta - TRINITY club GOLD

Držiteľom E - TRINITY karty - TRINITY club GOLD sa stávate, ak ste v priebehu posledných dvoch rokoch v našich hoteloch minuli od 3000€ do 9999€. E – TRINITY karta club GOLD Vás oprávňuje využívať 10% zľavu na ubytovanie a pobytové balíky v jednom z hotelov TRINITY. Každá transakcia sa anuluje po 2 rokoch od jej pripísania na E – TRINITY kartu.

Každým minutým eurom získavate na Vašu vernostnú E – TRINITY kartu 1 bod. Body je možné vymieňať za služby a benefity či už pri rezervácii pobytu alebo počas pobytu v hoteloch TRINITY. Body sa anulujú každé dva roky od ich pripísania na E – TRINITY kartu. TRINITY club GOLD nezahŕňa VIP Benefity.


E – TRINITY karta - TRINITY club VIP

Držiteľom E - TRINITY karty - TRINITY club VIP sa stávate, ak ste v priebehu posledných dvoch rokoch v našich hoteloch minuli 10 000€ a viac. E – TRINITY karta club VIP Vás oprávňuje využívať 10% zľavu na ubytovanie a pobytové balíky v jednom z hotelov TRINITY. Každá transakcia sa anuluje po 2 rokoch od jej pripísania na E – TRINITY kartu.

Každým minutým eurom získavate na Vašu vernostnú E – TRINITY kartu 1 bod. Body je možné vymieňať za služby a benefity či už pri rezervácii pobytu alebo počas pobytu v hoteloch TRINITY. Body sa anulujú každé dva roky od ich pripísania na E – TRINITY kartu. TRINITY club VIP zahŕňa VIP Benefity.


Bezplatné benefity pre držiteľa E –TRINITY karty - TRINITY club VIP

  • Osobný dovolenkový poradca a VIP služby hotelového manažéra.
  • Špeciálne STORNO podmienky.
  • Bezplatný upgrade izby na vyšší štandard (platí v prípade dostupnosti).*
  • Prekvapenie na izbe.
  • Vyhradené parkovacie miesto počas pobytu (priamo pred hotelom).*
  • Priority check in s welcome drinkom.
  • Kozmetický balíček 4 Elements Day Spa.
  • Detské župany počas pobytu.
  • Poskytnutie priestoru pre oslavu (narodeniny, meniny) Grátis.
  • Personalizované ponuky len pre Vás.

Trinity karta - ilustračné foto

animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium


Rezervovať