Trinity karta a pravidlá klubu

Virtuálna Trinity karta ponúka okamžitú zľavu na pobyty a možnosť získať zdarma benefity za nazbierané body.Po registrácii do Trinity klubu získate virtuálnu Trinity kartu stupňa SILVER, ktorá vás oprávňuje na okamžité čerpanie zliav a benefitov. Vyšší stupeň členstva (GOLD / VIP) môžete získať na základe pravidelných návštev a výšky účtu transakcií na vašej karte za posledné dva roky.

trinity karta gold
Typ Trinity karty Transakcie za posledných 24 mesiacov € Výška zľavy Možnosť vymieňať body za služby VIP Benefity
Silver 0 - 2.999 7% áno nie
Gold 3.000 – 9.999 10% áno nie
VIP 10.000 - viac 10% áno áno

Bezplatné benefity pre držiteľa VIP Trinity karty

Pre našich najvernejších hostí ponúkame špeciálne benefity za vernosť nad rámec zliav na pobyty a možnosti čerpania benefitov za nazbierané body. Špeciálne benefity pre našich VIP hostí zahŕňajú:

maskoti trinityklub
 • Osobný dovolenkový poradca a VIP služby guest-relation manažéra.
 • Špeciálne storno podmienky.
 • Bezplatný upgrade izby na vyšší štandard.*
 • Prekvapenie v izbe.
 • Vyhradené parkovacie miesto počas pobytu (priamo pred hotelom).*
 • Priority check in s welcome drinkom.
 • Kozmetický balíček 4 Elements Day Spa.
 • Bezplatné poskytnutie priestoru pre oslavu (narodeniny, meniny).
 • Personalizované ponuky pobytových balíkov len pre vás.

*Platí v závislosti od možnosti poskytnutia služby v rezervovanom termíne.

Zľavu na pobyt získate pri online rezervácii po prihlásení do vášho konta, pri rezervácii telefonicky alebo e-mailom prostredníctvom nášho rezervačného agenta (vtedy je potrebné uviesť číslo vašej virtuálnej Trinity karty). Uplatnená bude tá výška zľavy, ktorá je aktuálna v deň objednávky pobytu. Na jednu kartu je možné uplatniť zľavu spolu až na tri izby v rovnakom termíne v jednom hoteli pri pobyte držiteľa karty. Zľava sa nevzťahuje na stravovanie a doplnkové služby, pokiaľ tie nie sú súčasťou pobytového balíka.

Aktuálnu zľavu na vašej virtuálnej Trinity karte si môžete preveriť po prihlásení pod vašimi prihlasovacími údajmi.

Účet transakcií na virtuálnej Trinity karte

Každým minutým eurom v sieti Trinity Hotels sa pripočítava vaša útrata k vášmu účtu transakcií.
Aktuálny stav účtu transakcií ovplyvňuje vašu úroveň členstva:

 • SILVER – stav účtu transakcií za posledných 24 mesiacov od 0 € do 2.999 €
 • GOLD – stav účtu transakcií za posledných 24 mesiacov od 3.000 € do 9.999 €
 • VIP – stav účtu transakcií za posledných 24 mesiacov nad 10.000 €

Transakcie sa vám pripisujú na účet pri uhradení účtu (check-out), podľa plateného hotelového účtu. Preto odporúčame počas pobytu si všetky konzumácie a doplnkové služby pripisovať na hotelový účet. Čím vyšší je váš hotelový účet, tým vyššia čiastka vám bude pripísaná na účet transakcií. Transakcie sa nepripisujú pri čiastkových platbách v jednotlivých strediskách (reštaurácia, bowling bar a iné).

Príklad:

 • Trinity pobyt: 399,00 €
 • Konzumácia Lobby bar: 17,60 €
 • Masáž vo 4 Elements Day Spa: 35,00 €

Spolu účet: 451,60 € = 451,60 € na váš účet transakcií

Každá transakcia sa anuluje dva roky od jej pripísania na vernostnú kartu. Znamená to, že ak ste za posledných 24 mesiacov neabsolvovali v sieti Trinity Hotels žiadny pobyt a na váš transakčný účet neboli pripísané žiadne transakcie, staré transakcie budú anulované a vrátite sa do základného stupňa členstva (SILVER).

Príklad: Ak je transakcia pripísaná po odubytovaní z pobytu dňa 31.3.2022, transakcia bude z transakčného účtu odčítaná k 31.3.2024.

Aktuálny stav účtu transakcií vám bude zaslaný e-mailom pri každom pohybe na účte transakcií a môžete si ho preveriť po prihlásení sa na https://klub.trinityhotels.sk pod vašimi prihlasovacími údajmi

Bodový účet na virtuálnej Trinity karte

Každým minutým eurom v jednom z hotelov Trinity získavate na virtuálnu Trinity kartu jeden bod. Nazbierané body môžete vymieňať za benefity v hoteloch siete Trinity pri rezervácii pobytu alebo priamo počas pobytu v hoteli na základe aktuálneho platného zoznamu a cenníka ponúkaných benefitov. Pripisovanie bodov a možnosť ich čerpania platí pre všetky tri stupne členstva. Výška bodového účtu nemá žiadny vplyv na stupeň členstva (SILVER / GOLD / VIP) – ten závisí len od výšky transakčného účtu.

Body na vašom účte sa anulujú dva roky od ich pripísania na vernostnú kartu. Preto odporúčame, aby ste si body vymieňali za benefity priebežne a vyhli sa tak ich exspirácii.

Aktuálny stav bodov vám bude zaslaný e-mailom pri každom získaní bodov, ako i pri každej útrate a môžete si ho preveriť po prihlásení sa na https://klub.trinityhotels.sk pod vašimi prihlasovacími údajmi.
Staňte sa členom TRINITY klubu a čerpajte okamžité výhody

Získajte okamžitú zľavu 7% na všetky rezervácie online. Registrácia je bezplatná a zaberie iba 2 minúty

Prihlásiť  Registrovať


Rezervovať