Vernostný program „Trinity klub“

Jedinečný vernostný program Trinity klub prináša mnohé výhody a benefity pre držiteľov Trinity kariet.Jedna karta platná vo všetkých troch hoteloch

to je sofistikovaný Trinity klub plný výhod a benefitov pre vás, našich verných zákazníkov. Do vernostného programu sa môžete jednoducho zaregistrovať a ihneď získate virtuálnu Trinity kartu, ktorú si stiahnete do mobilu (fyzická karta v tomto programe neexistuje, návod na stiahnutie karty do mobilu nájdete tu). Ihneď po registrácii môžete získať nasledovné výhody, zľavy a benefity:

 • Zľavy na pobyty vo výške 7 – 10 %

  Na zľavu máte nárok ihneď po registrácii a výška zľavy závisí od stupňa členstva (SILVER / GOLD / VIP). Zľavu si môžete uplatniť pri online rezervácii pobytu (po prihlásení do vášho konta), alebo pri rezervácii prostredníctvom nášho rezervačného agenta s uvedením čísla vašej vernostnej karty.

 • Možnosť výmeny bodov za služby a benefity

  Za každé euro zaplatené za služby v sieti Trinity Hotels vám pripíšeme na bodové konto jeden bod. Body môžete následne vymieňať v priebehu dvoch rokov za tovary a služby, čím si znižujete ceny alebo získate vybrané tovary a služby úplne bezplatne. Aktuálny zoznam benefitov nájdete tu.

 • Špeciálne ponuky zvýhodnených pobytov

  Členov Trinity klubu vždy informujeme o spustení predaja našich balíkov v TOP termínoch, ako aj o špeciálnych ponukách vopred, aby získali vždy najlepšiu dostupnú cenu.

 • Bonusové benefity pre VIP klientov

  Len pre držiteľov VIP kariet ponúkame špeciálne služby a benefity, ako napríklad špeciálne storno podmienky, bezplatný upgrade izby na vyššiu kategóriu (v prípade dostupnosti), vyhradené parkovacie miesto a iné. Všetky špeciálne služby pre držiteľov VIP kariet nájdete tu.

 • Zľavy aj pre vašich známych

  Na svoju Trinity kartu môžete v rovnakom termíne ako vy rezervovať pobyt aj pre svojich známych, či priateľov. Na jednu kartu môžete rezervovať spolu maximálne tri izby. Tak môžu vaši rodinní priatelia či známi získať zľavu, body za pobyt alebo ďalšie služby budú však pripísané na účet hosťa, ktorý účet uhradil.

 • Zľavy v hoteloch siete Trinity

  Zľavový a benefitný systém platí vo všetkých troch hoteloch siete Trinity: Hotel Senec – Aqua Resort, Hotel Sitno – Forest Resort a Atrium Hotel – High Tatras. Väčšina benefitov je vo všetkých hoteloch identická, niektoré špecifické benefity ponúkame len individuálne v jednotlivých hoteloch siete Trinity Hotels. Aktuálny zoznam benefitov nájdete tu.

trinitykarta silver
trinitykarta gold
trinitykarta vipStaňte sa členom TRINITY klubu a čerpajte okamžité výhody

Získajte okamžitú zľavu 7% na všetky rezervácie online. Registrácia je bezplatná a zaberie iba 2 minúty

Prihlásiť  Registrovať


Rezervovať