Foodie kulinárske štúdioKulinárske štúdio Foodie

Moderne vybavená škola varenia s útulným sedením je ideálny priestor pre netradičné teambuildingy, zážitkové degustácie alebo pracovné obedy. Vymeňte klasický coffeebreak za krátky teambuilding vo Foodie, kde si pod vedením Foodie šéfkúchára pripravíte ľahký snack. Zmena prostredia podporí sústredenie a vy po krátkej pauze môžete pokračovať v školení.Teambuilding vo Foodie

Foodie je zážitková škola varenia a prepracovaný koncept zábavy. Prijmite kulinársku výzvu. Staňte sa majstrom v príprave nevšedných pokrmov, ktoré zvládnete aj u vás doma.

Pod vedením skúseného šéfkuchára sa naučíte novým zručnostiam, preniknete o kúsok hlbšie do sveta profesionálnej gastronómie a odnesiete si od nás certifikát „FOODIE CHEF“.
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium
animatori-v-minime hoteli atrium


Teambuilding vo FOODIE však nemusí byť len o varení. Ste súťaživý kolektív? Radi pre Vás pripravíme program plný zábavy, kde nebudú chýbať rôzne výzvy, mini súboje v téme "Môj šéf varí lepšie ako tvoj" a samozrejme dobrá hudba. Počas celej doby vám bude k dispozícií čašník, ktorý pre Vás zabezpečí objednávky nápojov z baru.Školenia a kurzy vo Foodie

Foodie je pre svoje vybavenie a atmosféru ideálnym priestorom pre rôzne gastro firmy, ktoré potrebujú realizovať kurzy, školenia alebo prezentácie svojich produktov a spotrebičov. Kulinárske štúdio je tiež skvelé na natáčanie reklamných spotov či relácií o varení. Chcete vedieť viac? Kontaktujte nás.Objednávky a rezervácie pre ubytovaných aj pre neubytovaných hostí:

Ak máte záujem o prenájom priestoru Foodie, sme tu pre vás:Rezervácie