Kamaráti z TrinityKamaráti z Trinity Hotels & Resorts

Naše hotely nie sú len miestom oddychu a zábavy. V prvom rade sú miestom, ktoré dokonale rozvíja detský svet a predstavivosť. Máme prepracovaný koncept babyfriendly starostlivosti a služieb pre rodiny s deťmi.

O program pre deti sa starajú animátori spolu s hotelovými postavičkami – Kamarátmi z Trinity.


Kamaráti Z Trinity zo Senca

Šestica postavičiek, ktoré žijú na všetkých hoteloch. Každému hotelu prislúchajú práve dvaja, ktorí sú svojimi vlastnosťami charakteristickí pre polohu hotela. V našom hoteli Senec žije vodník ČĽUPKO a jeho kamarátka, morská panna VLNKA. Deti ich poznajú ako strážcov Seneckých jazier a pomocou vlastných pesničiek im ukazujú aj vodný svet.Všetky babyfriendly služby v našom hoteli nesú hravé motívy týchto postavičiek.Vítajú ich pri príchode do hotela a hneď na privítanie darujú deťom prekvapenie (omaľovánku a prívesok na krk s menom). Netradičné kamarátstvo sa u nás začína už na recepcii.

Kamarátov stretnú aj na večeri či raňajkách, kde sa deti predháňajú, ktoré sa pochváli koľko spapalo zeleniny, sľubujú že zjedia všetko mäsko. Veď Skalko aj Ozvenka sú ich veľký vzor. Večer si s nimi zatancujú na minidskotéke alebo dokonca na koncerte.


Koncert Kamarátov z Trinity

Naši maskoti nie sú len veľký plyšáci. Majú vlastné pesničk a pravidelne koncertujú na všetkých hoteloch. Každá z ich pesničiek má vlastný tanec a celkový koncept vytvára krásny zážitok pre všetkých zúčastnených.

Všetky pesničky možno nájsť na vlastnou YouTube kanáli – Kamaráti z Trinity.Interaktívne, hravé a podnetné

Hoci maskoti nerozprávajú, detská predstavivosť vie odpovedať na všetky otázky. Nežné pohladenie alebo iné gesto je krásny komunikačný prejav.

Kamaráti z Trinity si tak vytvárajú cestičku ku výnimočnému kamarátstvu. Ich hlavným rečníkom je moderátorka Nitka, ktorá koncerty vedie, vysvetľuje tanečné kroky a aktívne zapája deti k interaktívnemu zážitku.Ten posledný a najkrajší detail sú samotné pesničky.

Originálne slovenské pesničky, či dokonca jedna česko – slovenska ako letný hit, ktorého text si vyskladali naši hostia. Vypočujte si tvorbu našich Kamarátov z Trinity na ich Youtube kanály:

Rezervovať